DCS502B0450-51-2100050-000000000
ABB
POWER / ENERGY CONVERSION EN Variateur
DCS502B0450-51-2100050-000000000 ABB AUTOMATION PRODUCTS GMBH U1: 3-500 V U2: 520 V I1: 367 A I2: 450 A F1: 50/60 HZ